• Kalorie 441kcal
  • Sprzęt KELLY'S URC 7.9
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 22 czerwca 2013 | dodano: 22.06.2013

Po wielu, próbach konsultacji z władzami miasta Piekary Śląskie, Miasto zorganizowało pierwszy wyścig szosowy TourDePiekary. Pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich zebrało się około 130 zawodników i zawodniczek. Runda liczyła ok. 3,5km i składała się z trzech podjazdów i dwóch zjazdów, oraz czterech zakrętów w prawo po 90 stopni każdy. Uczestnicy do przejechania w zależności od kategorii wiekowych mieli od jednego do sześciu okrążeń. W kategorii klas 4-6 (1 okrążenie) drugie miejsce zajał Roland Rożek, w kategorii gimnazja i szkoły średnie do 18 lat (2 okrążenia) trzecie miejsce zajął Daniel Rożek MMBIKE Team i czwarte miejsce Mariusz Perkowski MMBIKE Team. W kategorii powyżej 41 lat (4 okrążenia) drugie miejsce zajął Janusz Piechaczek MMBIKE Team. W kategorii kobiet 18-40lat (4 okrążenia) drugie miejsce zajęła Katarzyna Musiałek MMBIKE Team. W kategorii elita mężczyzn 18-40 lat (6 okrążeń) pierwsze miejsce zająłem ja Mariusz Musiałek MMBIKE Team. Podsumowując impreza bardzo udana, organizatorzy wykazali się doskonałą organizacją. Wszystko przebiegło zgodnie z harmonogramem i regulaminem. Jesteśmy zadowoleni z wyników zawodników drużyny MMBIKE za co im bardzo dziękuję. Mamy nadzieję, że impreza będzie miała charakter cykliczny i na dobre wpisze się w kalendarz imprez kolarskich.