• Kalorie 1438kcal
  • Sprzęt Scott Scale 930
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 27 października 2013 | dodano: 27.10.2013

Dziś odbył się w Piekarach Śląskich wyścig CrossCountry o puchar Dyrektora Mosir. Pogoda jak na ostatni weekend października zaskoczyła wszystkich, bo temperatura osiągnęła 22 stopnie a niebo było błękitne jak w środku lata. Co prawda, wiał silny wiatr, który nieco komplikował sprawę plątając taśmy ale wszyscy wiedzieli, gdzie jechać dzięki świetnemu oznaczeniu trasy. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Organizacja była doskonała, zwycięzcy otrzymali puchary, natomiast za drugie i trzecie miejsce wręczane były medale. Nie zabrakło dla uczestników słodkiego poczęstunku w postaci drożdżówki i napoju izotonicznego. Brawo(!), oby tak dalej. Frekwencja także dopisała, bo w większości kategorii na starcie stanęło ponad dziesięciu zawodników. Ja wystartowałem w kategorii 30-39lat, gdzie zająłem pierwsze miejsce wygrywając z zawodnikiem MMBIKE Team Danielem Skórą. Trzecie miejsce w naszej kategorii zajął Łukasz Rycombel. W kategorii 16-18 lat wygrał zawodnik MMBIKE Team Daniel Rożek a w kat 50-59lat bezkonkurencyjny okazał się Janusz Piechaczek. Jedyna reprezentantka MMBIKE Team w kat do 18lat Edyta Krysiak zajęła pierwsze miejsce. W kat M3 do pokonania był dystans 6km. Zaraz po nas startowała kategoria elita, w której zdecydowałem się wystartować. Tu było do przejechania 7,2km. Pierwsze miejsca przypadły zawodnikom RMF Mariuszowi Kozak i Michałowi Cąpała. Ja natomiast zająłem wysokie trzecie miejsce jednakże poza klasyfikacją. Po wyścigu wspólnie z żoną, Adamem i Mariolą wybraliśmy się trasą przyszłej wycieczki w stronę domu.